Nasz Gym

CrossFit Fabryczna to miejsce w centrum Wrocławia, gdzie na powierzchni 460m2 możesz oddać się różnorodnej aktywności fizycznej. Gwarantuje to w pełni wyposażona sala treningowa, w której trenują zarówno amatorzy jak i zawodowi sportowcy. Wykwalifikowana kadra trenerska i afiliowany przez CrossFit klub to pewność, że treningi są odpowiednio dobrane i bezpieczne. Jesteśmy także pierwszym w kraju klubem afiliowanym przez Kalistenika Polska.

Klub podzielony został na odpowiednio wyposażone strefy, w których można realizować także trening motoryczny, funkcjonalny oraz trening siłowy z wolnymi ciężarami.

Dbamy kompleksowo o swoich podopiecznych. Oprócz zajęć grupowych i indywidualnych możesz skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznej oraz porad dietetyka sportowego.

Przyjazne miejsce, świetna atmosfera sprawią, że będziesz do nas wracał każdego dnia. Nasi trenerzy zarażą Cię pasją do aktywności fizycznej. Po zajęciach zrelaksujesz się na klubowej sofie, gdzie wszyscy odpoczywają popijając napoje dostępne w recepcji.

Z Klubowiczami tworzymy jedną wielką społeczność. Organizujemy zawody, wiosną i latem grillujemy przed klubem. Każdy nowy klubowicz od razu staje się częścią naszej rodziny.