Trening personalny

Trening personalny pod ścisłą opieką trenerów Sport Cube to Twój sposób na zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. To nie tylko właściwie i indywidualnie dobrana aktywność ruchowa, ale też odpowiedni program żywieniowy, opieka fizjologa oraz ciągła edukacja prozdrowotna wraz z odnową biologiczną specjalnie dla Ciebie i Twojego zdrowia. Trenując z nami masz pewność prawidłowego wykonywania ćwiczeń, systematyczności, niekończącej się motywacji oraz zawsze dużej dawki pozytywnej energii a w konsekwencji osiągnięcia swojego celu.

 

Racjonalna dieta, odpowiednia dawka ruchu i umiejętność radzenia sobie ze stresem to recepta na sukces. To niby takie proste, ale człowiek ma skłonności do słabości. Żyjemy w czasach, w których brak nam czasu dla siebie dlatego pozwól zadbać o siebie nam! Naszą misją jest dbałość o Ciebie, Twoje zdrowie i kondycję oraz osiąganie wyznaczonych celów.

 

„Sukces nigdy nie jest efektem — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”
James Madison

 

Jesteśmy po to, aby razem z Tobą dokonać wielkich rzeczy. Wiemy, że szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwać innych efektów, dlatego aby dokonały się zmiany, potrzeba:

  1. Wartościowej intencji - celu
  2. Utrzymywania w umyśle tego celu
  3. Działania - aktywności - dążenia
  4.  Wsparcia drugiej osoby i motywacji

Współpracując z nami otrzymujesz gwarancję rzetelności i pełnego profesjonalizmu. W efekcie zebrania w całość doświadczeń trenera, fizjologa, dietetyka i fizjoterapeuty opracujemy dla Ciebie unikatowy, indywidualny i racjonalny plan treningowy oraz zbilansowany plan żywieniowy dlatego nie czekaj i wejdź na Wyższą Formę Treningu!