CrossFit

CZYM JEST CROSSFIT?

Czym jest Crossfit i dlaczego jest o nim tak głośno? Po pierwsze to funkcjonalne ruchy towarzyszące nam w codziennym życiu, po drugie to wariacja elementów gimnastycznych, technik podnoszenia ciężarów i sportów wytrzymałościowych, a po trzecie to ciągła zmienność i intensywność – jednym słowem mieszanka wybuchowa, łącząca się w jedną spójną całość, której celem jest poprawa Twoich wyników sportowych i jakości Twojego życia. W trzech prostych słowach, można zmieścić idee Crossfitu: CIĘŻAR, DYSTANS i SZYBKOŚĆ!

Crossfit może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek, doświadczenie czy umiejętności. Podejście trenerów, dobór ćwiczeń, ciężarów i intensywność, ukierunkowana jest na nieustanny rozwój trenujących.
Jeżeli masz zamiar dążyć do doskonałości i wszechstronności dobrze trafiłeś!

Crossfit może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek, doświadczenie czy umiejętności. Podejście trenerów, dobór ćwiczeń, ciężarów i intensywność, ukierunkowana jest na nieustanny rozwój trenujących.

INTRO, BEGINNERS

Początkiem Twojej Crossfitowej ścieżki są darmowe zajęcie INTRO na których będziesz mógł  poznać klub i trenerów oraz poczujesz doskonałą atmosferę jaka u Nas panuje. Trener wprowadzi Cię w świat tego sportu, nauczy Cię najważniejszych ruchów i bezpieczeństwa przy ich wykonywaniu. Kolejnym krokiem są zajęcia BEGINNERS, na których będziesz miał okazję szlifować nauki wyniesione z wprowadzających zajęć.

WOD

Jeśli w trakcie zajęć dla początkujących czujesz się pewnie, a trener sugeruje Ci przejście dalej, to jest to grupa dla Ciebie. Na treningach WOD realizowany jest program, którego celem jest doskonalenie umiejętności, które zdobyłeś uczestnicząc w grupie BEGINNERS. Treningi są mocniejsze i bardziej wymagające. Zawierają więcej złożonych elementów gimnastycznych, ciężarowych i wytrzymałościowych. Decyzja o tym, czy chcesz przejść o level wyżej, należy do Ciebie.

ADVANCED

Czujesz się mocny? Lubisz rywalizację? Gimnastyka i ciężary nie sprawiają Ci trudności, a na treningach dajesz z siebie więcej niż 100%? Powiedz trenerowi o swoich ambicjach i razem podejmijcie decyzję o Twoim uczestnictwie w zajęciach ADVANCED. Zajęcia te realizowane są w oparciu o zawodniczy program treningowy.

Crossfit Wrocław
cross fit Wrocław
zajęcia crossfit Wrocław